KALPLERİN FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KALPLERİN FORUMU

Harika Foruma Hos Geldiniz

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» göremediğin
SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimeC.tesi 13 Ağus. - 22:01 tarafından DeaSsi

» MUTLU SON YOKTUR
SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimePaz 29 Eyl. - 15:00 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,
SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimeC.tesi 15 Haz. - 13:03 tarafından DeaS

» !!!!!!!!!!!!!
SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimePaz 9 Haz. - 22:13 tarafından DeaSsi

» ,,,,,
SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimeSalı 26 Şub. - 22:58 tarafından DeaS

» ,,,,,,,,,,
SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimePerş. 14 Şub. - 17:11 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,,,,,,,,,,
SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimeC.tesi 6 Ekim - 21:54 tarafından DeaSsi

» Evetttt...
SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimePaz 19 Ara. - 14:22 tarafından DeaSsi

» Yaslarımın şahidi...
SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. - 11:55 tarafından DeaSsi

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ]

2 posters
YazarMesaj
DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Empty
MesajKonu: SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ]   SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimeC.tesi 24 Ocak - 15:38

Sonbaharın ruhumuzu okşadığı Ne güzel bir günde karşılaşmıştık seninle ne tılsımlı bir gündü o daha ilk andan itibaren içime aktın içine aktım gülüm kaç gün geçti aradan sayıyormusun ve sensiz kaç gece kaç saat kaç dakika hepsini tek tek saydım yarin tam bir ay olacak dolu dolu 30 gün 720 saat 43.200 dakika ve 25.920.000 saniye her anında içimde kalbimde hissettim seni..

Gizli bir aşk evet gizli hemde hiç kimse bilmeden sessiz sedasız bir aşk bizim yaşadıklarımız illede bir gün sana kavuşacağım o büyülü günün özlemiyle . Derdini aşkını hep kalbime kalbime gömdüğüm, ve hep seni beklediğim yılmadan usanmadan yinede sevmeye devam ettiğimiz. Hep bir bakışını görmek icin saatlerce beklediğim gözlerim kalabalığın içinde bir tek seni arıyordu.sen nazlı ceylan gibi boynunu büküp ağlar aşkımızı dile getirmek isterdin. Her seferinde anlatmak yüreğimizdeki acıyı sevgiyi paylaşmak isterdik seni canımdan bile cok seviyorum demek isterdin belkide.. ve ikimizde hep bir umutla yine bekler yüreğimizde fırtınalar kopardı..Yanlızca birbirimizi görünce mutlu olurduk ,

....Ya sen gülüm gülünce dünyalar benim olur hüzünlü olduğunda sanki evren başıma yıkılıyor kimseyi sevmedim ki seni sevdiğim gibi hiç bir sevgi,aşk giremedi seninki gibi mıhlamadım adını beynime kalbime tüm zerreme açıp içimi baksalar belkide tüm atomlarımda senin ismin yazdığını görecekler öylesine işledin ki bedenime ben her gece seninle yatıyor sıcaklığını ateşini sevgini kazıyorum bedenime ve her sabah gözlerimi açtığımda kahverengi gözlerine kilitleniyor yine gözlerim ve seni
sarıyor kollarım sımsıkı...

Bu sana ilk mektubum olsun aşkımmm her gün yenisini icimdekileri dökeceğim senin için dünyamdakı tek kadınım aşkım sevgilim e dair kalbimde ne varsa..

SENİ ÇOK SEVİYORUMMM....

En son DeaSsi tarafından Cuma 14 Ağus. - 1:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
https://kralbolge.yetkin-forum.com
DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

MesajKonu: SEVGİLİYE MEKTUP..[ 2 ]   SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimeC.tesi 24 Ocak - 15:40

SENİ ÇOK SEVİYORUMMM....

Yine Sensizlik iklimleri sarıyor bedenimi ve beynimi inadına Aşkım diyor her azam lisanım yetmiyor biliyorum sana olan aşkımı anlatmaya kelimeler yine inadına hep kifayetsiz kalıyor bu nasıl bir aşkki seninle cennet bahçelerini yaşarken sensizlikte cehennem azabını yaşatıyor bana ya sen gülüm aynı hisleri sende yaşıyorsun biliyorum sensizlik ne korkunç 1 saatlik ayrı kalışlarımız bile asırlar gibi geliyor..işte sensiz gecen icime özlem hasret mızrakları sokan koca bir saat daha geçti kurşun yarası değil ama daha ızdırap verici mayına basmadım ama bedenim parça parça hangi bıcak böylesi yarabilirdi kalbimi ..hayır hayır sen KALBİM GALBİMSİN sana hic bir nesne zarar veremez dimi sevgilim..
bana bügün ilk karşılaştığımızda neler hissettin demiştin söyleyemedim yine tutuldum kaldım hislerimi lisanıma dökmeye gücüm yetmedi niye biliyormusun gözlerime baksaydın değil bir avuç his okyanuslar yetmezdiki sana ilk günki hislerimi anlatmaya işte yine öylesi anlardayım yüreğimde çıldırdan bir özlem fırtınası var dinmiyor yine msjlarını okuyor resimlerine bakıyorum sesini dinliyorum ama yetmiyor be nazlı ceylanım göğsüm kafesine sığmıyor yırtılıyorum sanki..

seninle tanıştığımız o ilk gün varya öylesine bir filiz ektin ki KALBİM e GALBİM şimdi ulu bir çınara döndü büyüdü büyüdü semaya sığmaz oldu belki gülüm yükselirde Arşa çıkar aşkımız ve melekler bize dua eder Allahım ne olur kavuştur onları diye sensizlik okyanusunda boğulduğum şu anda eder dimi gülüm..bana dair icinde lütfen hiç bir şuphe barınmasın öylesi seninle doluyum ki öylesi sevgin ummanları aştıki hic bir sevgi beni böylesi yokluğunda yakmadı kahrolmadım ne yapmalıyım gülüm sana kavuşabilmek icin ellerini tutabilmek sabahları uyandığımda seni incitmeden öpebilmek saçlarını doya doya koklayabilmek ve sen melekler kadar saf tertemiz uyurken seni seyredebilmek için..

Vaz geçermi bu yürek senden vazgeçermi sanıyorsun asla birtanem asla geçmeyecek sabırla sadakatle bekleyeceğim seni bir ömür seni beklemek zorunda kalsam bile sana kavuşma günü varya tüm özlerim bitecek biliyorum o mukaddes günde ..

Seni çok seviyorum GALBİM...
]

En son DeaSsi tarafından Cuma 14 Ağus. - 1:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

MesajKonu: SEVGİLİYE MEKTUP..[ 3 ]   SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimeC.tesi 24 Ocak - 15:42

Sevdanla göz yaşımı sildin, hüzünlerimin selleri bitti
Çılgın bir mevsim geçti içimden, seninle bahar geldi
Fallar açtım yaşanmamışlıklara, gözlerim seni sevdi
Tenin düşecek sularıma, seninle bütün renklerim kahverengi
Hele o kahverengi gözlerin beni her an yücelten büyülü kişiliğin
Sen Sevgili sen Kadınım sen GALBİM adını andığım her dem içimi titretenim.

Yine izi düşecek gözlerine gözlerimin yine titreyecek bedenin bedenimi özlerken çılgınca kamçılanacak arzuların Falbim derken içimi saracak kor alevlerin kollarım uyuşacak aşkının şiddetinden ruhumu okşayacak büyülü sevdan ruhumu sana yoldaş edeceğim gözlerinde kaybolurken aşkım..

Yine sensizlik ikliminde ruhumda fırtınalar esiyor ve yaşadıklarımız vuruyor Gökyüzünün semalarına dinle bak ne diyor uğruna öldüğüm..

Öbek öbek Sevdanın molalarından toparlanınca anıların kilimini silkeleyerek katladık gönül dertlerimi gülüm,filizlenen bir çınardık seninle Yine aynı yöne aynı uzaklara mahmuzladık aşkın kervanını.. Günleri yudumladığımız mataralara kurumuş duraklarımızı sürerken sevginin türküleriyle yankımızı dinlemedikmi geceleri sabahlara bağlayan demlerde ve sonra Adımlarımız yorgun düştüde gün geceye geçip gül dudaklım ..işte böylesine çoşkulu böylesine isimlendirilememiş tortulu bir keder bir vuslat olduk biz sonu büyülü bir yuva olan

Sığ sulara kırılı yaşam rotasıyla hüzünlü gecelerin gelgitleriyle kabardı yüreklerimiz. Sevdanın enlem boylarında nazlı ceylanın denizi izlemesi gibi avuçlarından şiirler dökmedimmi saçlarına dudaklarına yalılırken mutlu bir gülüş

O uzak şehirde, sevdanın oturduğu sedirde ben adımlarımı sürüdüm sana.günün birinde Gecenin ağlayış karelerine şiirler dokudum.Bildik bir türküde ağıtlara yaslanıp seninle katladım gönül mendilimi .Yasla göğsüme başını goncagülüm izdüşümü düşünce haberlerin yüreğimize uykulardan uyanalım birlikte .Çiceklerin ve böceklerin ilk yaz defilelerini izleyelim el ele, Yıkılsın içimizdeki utanç kaleleri. Şarkılarla , şiirlerle geçelim yıllar sürsede seninle aşk şehirlerini.

Titreyen bedenine evrenin bütün bahar dallarını sererek güneş gözlerine yorgun umutlarımı sunayım, sen şarkılardan fallar açarken. Zemherileri kovayım keşfedilmemiş ülkenden. Yıldız yarılarına.

Yüreğinin zarflarına koyduğun unutulmuş ve firari yaşanmamışlıklarını ışığıma sür, sırtıma yapışan terli gömleğim ol. Bir gün gelecek silinecek içindeki korku ve yüzün olacak yurdum.Tenin düşecek sularıma acılarla glgunlaşan ruhuma yağmurların yağacak.toprağına çiyler gibi düşecek ve tükenmiş yarınlarına bugünler ekeceğim. Sokulup akşamların koynunamuştulu baharlara koşacağız seninle

Yangın mevsimidir sevdamız ne bahar tanır. nede kış. Şakaklarındaki gümbürtülerle göklere tırmanan ,yıldızları avuçlayan deli bir sarmaşıktır. o delici bakışlarındaki ışık mevsimler indi toprağıma.

Günlerdir en deli renlerde özlemler ekiyorum o büyülü kahverengi gözlerinde özlemler ekiyorum kainata ve her nesneye. Gül bakışlarındaki sorguları aşıp ruluma sığınıyorum, saçlarının tellerine şiir asıyor, yokluğunun gelgitlerini yine özleminle aşıyorum

Günü çekerken balıkçılar ağlardan,ben aydınlık gülüşlerine gözlerimi aralardım iki yabancı gözdük birbirimize, ama sözlerimiz tanıdıktı yaralı yüreklerimize. Bütün perdelerini çektik kocamış kentlerin birbirimizi anlamak istercesine . Denizlere attık sevginin ağlarını geceye birlikte. Kahkahalar atarak geri döndük en çok hoşcakalı sevmezdi denizle birlikte köpürür yemin gibi imkansızlığa sövdük.
Bir gün, eksik yaşadığım ne varsa, ne varsa sensiz sokaklarda rastlanmamış seninle tamlanacak...Kapalı avuclarımdan yalnızlığımı alacak , aşkın tuzlu gömleğini üzerimden çıkaracaksın. Sesinin kalbime dokunduğu her yerde molalara duracak ateşi öpen dudaklarımla seni kazıyacağım içime. Yaşanmamış yaşamamış yaşanacak ne varsa tarafımdan sana ait sözcükleimi , Çağlayan ırmaklarına dökecek . atlas yüreğindeki gamzeleri sevdamla okşayacağım..Geceye, gündüze ve zamana inat..

YANLIZ SANA YANLIZ SENİ YANLIZ GÖZLERİNE MAHKUM YÜREĞİM SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM -GALBİM-FALBİN

En son DeaSsi tarafından Cuma 14 Ağus. - 1:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

MesajKonu: SEVGİLİYE MEKTUP..[ 4 ]   SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimeC.tesi 24 Ocak - 15:42

KALBİM

Senden sesinden ayrıldığımın 5 ci dakkasındayım belkide sen ağır ağır yürüyorsun simdi merdivenlerde kalbinde yanlız beni düşünürken,,, icimde adını koyamadığım hüzünler sevişiyor yine sorguluyorum zamanı maziyi geleceği,... hüznümü yaşamalıyım yoksa sevincimi artılar eksiler birbirini kovalıyor geçmişe dair hayatımın içinde neden diyorum neden sevgili daha önce sarmadı kollarım seni yanlız sen yanlız ben varken koparıp alamadım seni yaşadığın o şehirden aynı havayı koklarken aynı gökyüzüne bakarken 90 lı yılların ortalarında... yaşadıklarım ve yaşayacaklarım var ....bir yanda sen sımsıcak bakan gözlerin sevda ile uzanan ellerin ulaşmak icin ellerimi sana uzatıyorum özlemle... görünmez sisler de kayboluyor görüntün sessiz haykırışlarımla çınlıyor dört bir yan nerede diyorum nerede uğruna canımı verdiğim kim çaldı onu benden hangi hoyrat el..Öfkeyle çakmak çakmak bakıyor gözlerim zamanı yırtarcasına avuçlarımı uzatıyorum gökyüzüne Yardım Allah senin bir ol kelimen ile yaratılmadımı tüm kainat ve icindeki milyarlar arş ,kürsi, cennet ,cehennem, uzay ve dünya ve sonrasında başım düşüyor sağ yanıma gözlerim zorlukla aralanıyor belki bir ışık belki bir umut ya gelirse diye....

işte böylesi geçiyor sensizlik iklimlerim sevgili isyan bayraklarımı çekiyorum göndere başım dik duruyorum belkide bir uçurum kenarında öylesi bir noktaki bu olumsuzluk fırtınalarının zorladığı bir yokluk uçurumu tek bir esinti bedenimi uçuraçakken karanlığa... yine tek bir umut tek bir el uzatışın koparıp alacak acımasızlıkların içinden beni..

Bu gece yine gülüşün çınladı kulağımda yavrum sen mutluyken nasıl mutlu olduğumu düşledim ne güzel geçiyor zaman seninle sevmelerin en mukaddesini yudumluyoruz seninle şair değilim ki adına şiirler yazayım yazar değilim ki destanlar dökeyim elimde sadece bir yürek ve içinde yanlız sen varsın aciz parmaklarım vuruyor klavyenin tuşlarına ve dökülüyor kelimeler haykırırcasına ..Sonra dün geceyi düşündüm "o" öksürürken sanki içimden bir parça koptu sanki kendi kızımdı öylesi hissettim yüreğimin en derininde ve ellerimi uzattım soğuk ve hissiz olan ekrana ama ulaşamadım size sen her öksürükte acı ,öfke , çaresizlik yaşarken yarana merhem olamadım ya!! yine çaresizliklerin en hırçınını yaşadım yüreğimde.... şimdilerde sık sık bir sancı saplanıyor göğsüme sevginle taşarken neden bu sancı bir cizgi gibi esiyor sinemde farklı bir his görünmez bir el izini sürüyor izini bırakıyor sanki parmak uclarıyla bedenime..Sevgiden diyorum büyüklüğünden 5-10 saniye sürüyor ve sonra yine geldiği gibi gidiyor sessizce ..Belkide diyorum bu kadar cok seninle doluyken ulaşamamanın çaresizliğinin parmakları üstümde gezinen sonra bir ses yükseliyor icimden hayır diyor o sana olan sevgisinin senin sevginle birleşip semaya yükselmesi bir tebessüm kaplıyor senin için yanan dudaklarımı ve bir ışık sarıyor etrafımı bu ne sevgili nedir yumak yumak beni seni ikimizi saran söyle Galbim nurdan hilal mi bizi kutsayan..

Seni çok özlüyorum gülüm çok seviyorum ve diyorum ki bir uykuya dalsam içinde yanlız sen olan yanlız seninle dolan ve bir daha hiç uyanmasam bu kadarına hakkım varmı kadınım seni saramayan kollarım saçlarını okşayamayan ellerim kokunu içime çekemeyen hasretim o kahverengi ceylan gözlerine bakamayan gözlerim FALBİN bu kadarını hak ediyormu ediyorsa eğer var olma sebebim bırak ne olur hiç uyanmasın gözlerim ve son kez kapansın huzurla seni göremeyen bakışlarım sana yuvamıza mutluluğa uçayım bu son gecem olsun acımasız hoyrat dünyadan seninle ellerinle koybolayım KALBİM...............

HUZURLA UYU AŞKIMMM.........

En son DeaSsi tarafından Cuma 14 Ağus. - 1:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

MesajKonu: SEVGİLİYE MEKTUP..[ 5 ]   SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimeC.tesi 24 Ocak - 15:45

Senin neyinimi sevdim.....

Seni sen yapan herseyini kızgınlığını gülümseyisini Sevgiyle ve ay gibi bakan o tatli gözlerini ipek saclarını ve dahasi hani bugunki gibi Çoban yildizinda buluşan ellerimdeki o sımsıcak ellerini bana bakarken saçtığın beni ben yapan o mukaddes kişiliğini..

Bu güne kadar tanıdığım hic bir kadında olmayan güzellikleri verdin bana benim için benzeri yoktuki tarif edebileyim sen koca bir denizsin gülüm sularında yanlız benim yüzebildiğim yanliz beni kucakladiğin gözlerinde yanliz kendimi gördüğüm işte bu yüzden kimseye vermediğim bir sevgi yükledim kanatlarına ve hiç kimseyi seni sevdiğim gibi sevmedim güvenmedim...

öyle bir sevgiki ayaklarin yerden kesilsin istedim mutluluğunla mutlu olmak üzüntünü paylaşıp seni rahatlatmak bana bu yüzden büyük onur verdi benimle konuşurken yüzüne yayilan tebessümün o boynunu sevgiyle büküşün hele içimi delip geçen aşk dolu bakışın sevgile erimeyi öğretti bana herşeyi yapabilirim senin için sevgilim ama tek bir şeyi yapamadim şu göğsümü yarip içinde kalp gibi atan sana olan o büyük sevgiyi gösteremedim ya nasıl mükemmel bir dizayn ve yoğunluk görmesende hisset bitanem hisset sana çağlayışımı damarlarımdaki kanda bile isminin yazılışını ismini feryat edişimi koca bir yürekle sevgdim seni HİÇ KİMSENİN SEVEMEYECEĞİ denli ...Tertemiz bir sevdayla seviyorum seni MELEĞİM

Bitmeyek bir sevdaya açtık yeklenlerimizi ne güzel sözler verdik birbirimize ve ne yüce onurlu bir sevgiyi bir yürekte yaşadık yaşıyoruz yaşayacağız ben nasil onur duymak nasıl sevgim her an her saniye artmaz bu kalp delice atmaz kadınım sen canandan öte can oldun bu yüreğe..

sana eşim kadınım diyebilmek için son dakikamı yaşayamam gerekiyorsa bile ne mutluluk ne saadet bu gözler bir kez olsun uyandığında seni kollarında bulabilse...

SENİ SEVİYORUM AŞKIM GALBİMM HERŞEYİMM....

En son DeaSsi tarafından Cuma 14 Ağus. - 1:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
DeaS
Admin
Admin
DeaS

MesajKonu: Geri: SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ]   SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimeCuma 20 Şub. - 16:18

Selamün aleyküm Mektubuma başlarken büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim queen Sevgilim:Sizin gibi dünceli,karakterli,olgun,sevgi dolu,sadık,inaçlı,anşlayışlı,güçlü,yakışıklı,dürüst kısacası MÜKEMMELL bir erkek tarafından delicee sevilmek hayatta başıma gelen en olağanüstü ve muhteşem olay FALBİMM hayatımın erkeğii bu nasıl bir hayal nasıl bir rüyaa ki ne uyanmak isterim , ne sonu gelsin. öylesi beklemişimki seni, öylesi muhtaçmışımki sana meğer ...yaşadıklarımızın gerçeküstü olduğunu ve zihnimin bana bir oyunu olduğunu sandığım zamanlar oldu ve sen sevgilim bıkmadan usanmadan bana sevgimizin gücünü gelecekte bizi ne güzelliklerin beklediğini anlattın. Bu bir rüya ise eğer aşkım allahım hiç uyandırmasın hiç bitmesin bu rüyaaa
O kadar içimsinki sevdiğim o kadar bensinki hayatta hiç kimseyle paylaşamadığım kendime bile itiraf edemediğim duygularımı sen orataya çıkardın benim içimde benden ötesin...
Hep beklediğim benim olması gereken erkek ;bilmem hak ediyormuyum bu yüreğe dar gelen sevgini ahh Allah nasip etsede beklemediğin bir günde çalsam kapını ben geldim ,sana geldim desem seni yaşamaya bizi yaşatmaya geldim desem alsan kollarına sana susamış bedenimi sarsan sımsıkııııı .Ahh gelsem hiç bırakmazsın birdaha biliyorum sevdiğim. Sonrası kahramanı olduğumuz bu aşk masalının en mutlu günleri yaşansa, doyamıycağımızı bilerek birbirmize sınırsız, katıksız, kaygısız yaşasak ebedii sevdamızı ve biliyorum ki aşkım MUTLU SONLA BİTİCEK BİZİM SEVDA MASALIMIZ

DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

MesajKonu: Geri: SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ]   SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimeCuma 20 Şub. - 16:20

Aleykum Selam Kalbim..

Mektubunu aldım stop ben iyiyim stop seni çok özledim stop bir yakalarsam çok fena öpeceğim stop :

Görmedin sevgilim sendeki muhteşemliği, mükemmelliği bende her gördüğün sendeki hazinenin yansımasıydı bebeğim.. Rabbim o ne hazine o ne bitmezlik deryası.. seni yaşanmamış sevdalarda sevdi bu yürek sevgili sana yarim kadınım dedi bu dil Aşkın büyüklüğünden çoğu kez LaL olsada gözlerimiz tercüman oldu duygularımıza, mekik dokuduk Sevgi adına Aşk adına görünmez yollar açtık kalplerimize ve FALB olduk GALB olduk.

Her an seni bekliyor GALBİM ahhh bir gelse o müjdeli gün ve sen bana kollarıma gelsen bu ne muhteşem bu ne güzel bir gelecek çalsan kapımı seni yüreğime hapsetsem ve beni yeryüzünün en mutlu erkeği yapsan, biliyorum Aşkların zirvesinin kraliçesi o gün çok yakın bu sevda tüm güzellikleri yudumlamayı öylesine çok hak ediyor öylesine emek verdikki bu Aşk için KALBİMM GALBİMM..

Bu adam sana öylesine susamış öylesine azru doluki değil bir nebze eksilmesi her yeni günde çağlayarak artacak ve inşallah kavuşacağız birbirimze Aşka sevdaya susamış yüreklerimizle kadınım .

Biz birbirimizin içi aynası gözleri yüreği olduk her iklimde ve her konuda her histe aynı arzuları paylaştık yaşanmamışlara inat yaşanacaklara müjde olduk Birtanem...Beklemeli önümüzde daha yaşanacakların belkide milyonda birini yaşamışken geride kalan yaşanacakları o büyülü geleceği ve her anın hazzını mutluluğunu seni sevmelerin onurunu verdin bana bana öyle bir sevgi verdin ki her gün birlikte yenilendik toprağın yüreğinden kopan filizken fidan olduk ve çınar olduk tüm sevdalara dua olduk tüm Aşklara onur olduk tüm sevdalara her yaratılanda bizim sevgimizin iz düşümünü yaşadık gülüm..

Ve Kahramanı olduğumuz bu aşk masalını ebedi, sınırsız,kaygısız,katıksız yaşayacağız bebeğim MUTLU SONLA BİTECEK BİZİM SEVDA MASALIMIZ..

En son DeaSsi tarafından Salı 12 Şub. - 12:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

MesajKonu: Geri: SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ]   SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ] Icon_minitimeSalı 11 Ağus. - 19:12

Göğsümde amansız bir sancı beynimin her köşesinde ise sen varsın sevgilim bedenimin her yanı uyuşmuş dilim lal lisanım tutuk sensizlikte elbise misali taşıyorum bu canı yokluğun öylesine bir ateş öylesine susuzluk öylesine vuslatki kahve gözlüm artık kaldırmıyor bu yükü aciz vucudum dayanılmıyor yoksun bu tek hece korkunç bir gerçek olarak şamar olup vuruyor suratıma belki çıldırmanın arafesinde belki ölüme kulaç atmanın hemen bir adım ötesindeyim hakikatle bağdaştıramıyorum bu düşünceyi nasıl diyormu nasıl onsuz olabilirim bu ne tür bir cinayet nasıl katlanacağım ki

Sen hiç bensiz kalmadin sen hiç sensiz kalmadin ki bilirmisin bu tahammül edilemez düşünceyi,ıstırabı,ölesiye için yırtılırcasına her dem çekilen acıyı..Sen bilme yürek sızım senin canın yanmasın boynun yanına düşmesin ne kadar dert, çile, ıstırap varsa senin yerine onlarıda ben çekeyim bana ver gülümmm

Teninin sıcaklığı hala tenimde ve isyanlar ediyorum şimdi nasıl sensiz kaldı yine göğsüm nasıl kollarımdan uzaklaşmana izin verdim diye acıyor be gülüm öylesine çok öylesine tahammül edilemez acıyor ki yüreğim gücüm dağları fersah fersah aşarken şimdi çok gücsüz ve acizim ki her deliliği gözü kapalı yapabilirim uğruna tek isteğim ömrümün 1 dakika bile zamanı kalsa onuda seninle geçireyim

Anlıyormusun sevdiğim anlıyormusun küçüğüm kainata sığmayan sensizlik acılarımı sabır sınırlarını aşalı öyle çok olduki mantıklı düşünemiyor sensizlik düşüncesinin beynime gölgesinin düşmesine bile dayanamıyorum.

Kaç ıhlamur açtı yürek sızım kaç mevsim geçti sensiz kaç vuslat bendini aştı gelmedimi artık sana kavuşacağım o müjdeli güne aşkımm gelmedimi ben artık an be an ölüyorum çok seviyorum tarifi olamayacak kadar çok seviyorum seni... bana 1 saat sonrasına bile sabrım olmayancak kadar gel aşkım gel al artık beni buradan demeni istiyorum SEVGİLİMMMMMMMM

SEVGİLİYE MEKTUP...[ 1 ]
1 sayfadaki 1 sayfası