KALPLERİN FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KALPLERİN FORUMU

Harika Foruma Hos Geldiniz

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» göremediğin
,,,,,,,,,, Icon_minitimeC.tesi 13 Ağus. - 22:01 tarafından DeaSsi

» MUTLU SON YOKTUR
,,,,,,,,,, Icon_minitimePaz 29 Eyl. - 15:00 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,
,,,,,,,,,, Icon_minitimeC.tesi 15 Haz. - 13:03 tarafından DeaS

» !!!!!!!!!!!!!
,,,,,,,,,, Icon_minitimePaz 9 Haz. - 22:13 tarafından DeaSsi

» ,,,,,
,,,,,,,,,, Icon_minitimeSalı 26 Şub. - 22:58 tarafından DeaS

» ,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,, Icon_minitimePerş. 14 Şub. - 17:11 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,, Icon_minitimeC.tesi 6 Ekim - 21:54 tarafından DeaSsi

» Evetttt...
,,,,,,,,,, Icon_minitimePaz 19 Ara. - 14:22 tarafından DeaSsi

» Yaslarımın şahidi...
,,,,,,,,,, Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. - 11:55 tarafından DeaSsi

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

,,,,,,,,,,

2 posters
YazarMesaj
DeaS
Admin
Admin
DeaS

,,,,,,,,,, Empty
MesajKonu: ,,,,,,,,,,   ,,,,,,,,,, Icon_minitimeC.tesi 1 Ara. - 1:27

Senden her vazgeçişimde, artık bu sayfa tamamen kapandı dediğimde, alıştığımda senden kalan boşluğa, tam da ileriye bakmayı beceriyorken nasıl oluyor da canlandırıyorsun kendini? Nasıl oluyor da hissediyorsun seni öldürmek üzere olduğumu...? bana ilginç gelen tek şey bu... Aramızda var olan ama bugüne kadar ikimzinde çözemediği bir çekim mi var? ... ilk gidişinde de böyle olmuştu. “tamam artık bu herşeyiyle ayrılıktır” dediğimde çıkıvermiştin karşıma tekrar. Unutmuyorum o akşamı. Odama çekilip kitabımı okuyorken, çalan telefona pek aldırmamıştım... “kim olacak ki bu saatte” gibisinden şaşkınlığı belirten bir duygu belirmişti beynimde. Açtığımda telefonu sendin karşımdaki. “neyapıyorsun” diye sorduğunda, şaşkınlığım biraz daha artmıştı. “tam da seni öldürmek üzereydim” diyemezdim. Sanki bir acelen varmış gibi hızlı hızlı dökülüveriyordu ağzından sözler... “tek istediğim sensin, deliler gibi özledim seni” dediğinde, elimdeki kitabın az önce okuduğum bir cümlesi çarpmıştı gözüme; “Görmüyor musun? Bocalıyor insan, aranıyor hep,yer değiştiriyor, yükünü atmak ister gibi...” telefonum çalmadan birkaç saniye önce okuduğum bu sözde canlanmıştın birden. Susuyordum... Oysa sen gurur yapıp ağırdan aldığımı düşünüyordun, çoktan pişman olmuştun söylediklerin için. Atamıyordun çünkü “yükünü”... sana belli etmesem de heyecanlandırmştın beni. ama bu heyecanı paylaşamazdım senle. Biliyordum çünkü yine kayıplara karışacağını...

O kaybettiğin neşeyi, o çok eskiler de kalmış mutluluğu özlüyordun sen aslında. Ben sana, o anlarını hatırlatmaktan öteye gitmeyen birisiydim sadece. Bunu sen de biliyordun, başlamakla bitirmek arasında kaldığın o sayısız günlerin, bir türlü kurtulamadığın bu tutarsızlığın sebebi de buydu işte, sen beni değil bende hatırladığın o eski neşeyi, o deli dolu günlerini özlüyordun... Ama bilirsin sen; benim için ya hep ya hiçtir... ya tam vardır ya da hiç yoktur... O yüzden beni yok sayman için elimden geleni yaptım. Bunu içim kanaya kanaya yaptım. Mecburdum buna, çünkü ben bir saniye olsun kalamazdım senin olduğun yerde, ben senin gel-git seanslarının içinde mutlu olamazdım. O akşam telefonda ağzından dökülen hiçbir şeyi yaşatamadın bana. Çünkü sen o akşam benimle değil, düşlerinle konuşuyordun. Beni düşlerinle eşitlemek istediğinde ise hiç başaramıyordun bunu... Başarsaydın eğer; kendini şimdilerde olduğu gibi hatırlatmak zorunda kalmayacaktın. Belki de hiç unutulmayacaktın...

Benim de hisettiğim bir şey var, seninkinden farklı.... sen nasıl unutulmaya- hatırlanmamaya yüz tuttuğunda, bunu fark edip kendini birşekilde hatırlatıyorsan; Ben de sana, sen de var olan bir şeyi hatırlatıyorum bu günlerde. Sen pişmansın... Bunu hissediyorum. Vicdanın soluğunu kesiyor bazı geceler... ve o, zamanında atamadığın yükün daha da artmış gibi... yoksa neden kendini öyle yada böyle hatırlatmak zorunda kalasın ki? her şey bitmişken... ayrılık kelimesinin hakkını tam olarak vermişken... ve bir mucize olmadan, bir araya gelmemizin imkansız olduğunu bile bile kendini neden hatırlatasın ki? ! işte senin belirli aralıklarla, farklı yollarla kendini ortaya çıkarma gerekçen bu... rahat değilsin.. istediğin gibi gitmiyor hayat. Benim bunu bildiğimi, bunu hissettiğimi biliyorsun. Anlıyorsun bunu. Tetiktesin o yüzden. Bir yanın o mucizenin gerçekleşmesi için duacıyken, bir yanın da (nispeten kendi güçlü hissettiğin zamanlar) bu nasıl olsa olmaz, hayata geçmez, hatalarımı kabullenip önüme bakmalıyım diyor. Bunu uzun bir süre başaramazsın. Çünkü vicdan sızısı insanı kolay kolay terk etmez. O yüzden önüne bakmayı beceremediğin her an, aklına o mucizenin gerçekleşmesi için ettiğin dualar gelecek, tazelenecek dün'ler... ve günden güne artan o yükünü boşaltmadıkça önüne bakamayacaksın. Baksan bile ileriye doğru bir adım atamazsın. Çünkü tutuyorum seni! Vicdanın oldum içine girdim. Ben olmasam bile benim duygularımdır ya da senin yok ettiğin anlamsız kıldığın umutlarımdır her gece soluğunu kesen, vicdanın olup içine giren.... Uykularını kemirip de kendini bana hatırlatmana sebep olan belki de benim....? işte bu yüzden YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK! .....
DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

,,,,,,,,,, Empty
MesajKonu: Geri: ,,,,,,,,,,   ,,,,,,,,,, Icon_minitimePerş. 24 Ocak - 21:51

haklı olduğun yönlerde var olmadığında ancak şurası bir hakikatki vicdan azabıyla olmadı aramalarımın hiç biri herbiri seni içimde öldürmek istemediğimden gerçek anlamda özlediğimden ve ne kadarı aklında kaldı bilmiyorum yaşanılan o güzellikleri bu hayatta sadece seninle geçirdiğimden idi , senin için ya tam vardır yada hiç .. ben seni kendimden uzaklaştırmak zorundaydım mecburdum çünki daha çok acı cekecektin aksi durumda zira aynı acıyı bende paylaştım seninle. tek farkla sen eğer yoksam hiç bir yerde olmamalıydım düşüncesiyle silmek istedin yazısal boyuttaki herşeyi ama silemezdin ki anıları senin mudahele etmediğin heryerde , her zerreyi korudum taki sen izinsiz tecavüzlerinle benim adımada aldığın kararlar gibi hüküm koymak istedin ..ne kadar güçlü olursan ol ne kadar kararlı ne kadar yaşattığım acıya inat hırsla hareket etsende silemezsin anılarındaki beni bensiz nefes alamadığın gibi benimle nefes aldığın gibi.. tek farkımız belkide ben tüm anılarımla başımı öne eğmeden bir soluk gibi birlikte yaşamayı başarırken sen kabul edilemezliğin pencesinden kendini kurtaramadığın gibi ama diyorum ya ben sana dair kötü olan tüm anıları hızla unutup güzellikleri anıtlaştırmayı erdem saydığım gibi..özlemi vicdan azabına yenilip aramayla eş tutarak bence en büyük ihaneti yapmış olsanda

şu anki yaşamımda mutlumuyum değilmiyim ben bunları önemsemiyorum ki bir söz vermiştim Yaradanıma o benim miladım oldu belkide son çizgim o çizgiyi yıkarsam geriye enkaz bile kalmayacağını bildiğim gibi..

yazını defalarca okudum ve her satırında içe dönük bilinç altına öylesine kazımışsın ki beni her harfinde adımı haykırıyor aksi cümlelerin hani demiştim ya ne yana dönsen yine ben olacağım ilk günki gibi... zira aynı şekilde bende sen olduğun gibi ..vicdan azabından değil herşeyi iliklerimde yaşayıp hissetiğim gibi..

tavsiyene uyup yokluğunla iyi geçiniyorum ve bilgi ben seni hep güzel anılarla anımsıyorum unutmamak üzere ve gülüm ben kendimi iyi hissetmek icinde farklı biri gibi davranmıyorum seni kötülemek gibi ...

dilerim Yaradanımdan hep iyi mutlu,huzurlu,neşeli ol en mutlu günümüzde dünyaya hayırırcasına seni seviyorum dediğimiz gibi .....

..
https://kralbolge.yetkin-forum.com
DeaS
Admin
Admin
DeaS

,,,,,,,,,, Empty
MesajKonu: Geri: ,,,,,,,,,,   ,,,,,,,,,, Icon_minitimePerş. 14 Şub. - 9:37

Böylede aşık atışması gibi olucak ama ,cevap hakkı doğmuş sanırım. Smile ben bu yazıyı en son konuşmamızdan sonra hissettiklerimle yazmıştım uzun süre kendime gelemedim tam da alışmışken artık seninle ilgili herşeyi kendi içimde halletmişken yeniden çıkıp özlemden bahsetmen ardından onunla konuştuğunu hatta bi ihtimal görüştüğünü öğrenmem bana ağır geldi sanırım, yine kocaman soru işaretlerini beynime sokup gittin ve tahmin edersin bende kendimi yedim bitirdim sonuçta senin bu haline tek sebebin bu vicdan meselesi olduğuna karar verdim .

İlişkimizden ne kadarı aklında kaldı demişsin bunu bana neden söylüyosun hiç anlamıyorum , sen ya ne yaşadığını bilmiyosun yada ne yaşattığını bilmiyosun izin vermedin anılarımdaki güzelliklerle başbaşa kalmama kirlettin onları elinden geleni yaptın anlıycan .buna rağmen silemedin seni benden çünki ben böyle bir rüyayı daha önce hiç görmemiştim aslada göremem ...

yazılarımda kendini bulduğunu söylemişsin ne yana dönsen ben olucam demişsin evet bu N.F.K. bir şiiriydi bana yazmıştın dün gibi hatırlıyorum ama unuttuğun yada atladığın bişey var elbetteki yazılarımda, bilinç altımda ve daha pek çok şeyde sen varsın bunu hiç inkar etmedim, öyle olduğu için şuanda bu yazıyı yazıyorum, ben değildimki seni artık sevmiyorum diyen yahut başkasına sevgi dolu sözler söyleyen ve yahut bize ait olan şiirleri başkasına yazan.yani senin tabirinle o efsane aşkı yine senin tabirinle koca bir yalan yapan ben değilim! benim senden tek istediğim benim fuat ile olan anılarımı rahat bırakmandı. umarım bu sitedeki paylaşımlar hala bana özeldir ve yine umuarım ki burdanda başka yerlere alıntı olmamıştır...

bende dilerim ALLAHdan sende çok mutlu ve huzurlu ol o çocuk saflığında ki en mutlu günlerinizde olduğu gibii ...

En son DeaS tarafından Çarş. 20 Şub. - 9:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

,,,,,,,,,, Empty
MesajKonu: Geri: ,,,,,,,,,,   ,,,,,,,,,, Icon_minitimePerş. 14 Şub. - 17:11

evet biraz aşık atışmasına döndü Smile iyi dileklerin için tşk ediyorum bu arada sevgililer günün kutlu olsun

site ve içindekiler elbette özel şeyler ebedi baki kalacaktır bunda şuphe yok..

yine takmışsın vicdan azabına birazda bu kelimeden neyi kasttedildiğine bağlı aslında öyle yada böyle güzel olan her şey korunmalı diye düşünüyorum ve emin ol ben hiç bir anını kirletmedim..kirletmeyeceğim bu çok ağır olur.. aynen o çocuk saflığındaki gibi
https://kralbolge.yetkin-forum.com

,,,,,,,,,,
1 sayfadaki 1 sayfası