KALPLERİN FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KALPLERİN FORUMU

Harika Foruma Hos Geldiniz

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» göremediğin
O MASAL HİÇ BİTMEDİ Icon_minitimeC.tesi 13 Ağus. - 22:01 tarafından DeaSsi

» MUTLU SON YOKTUR
O MASAL HİÇ BİTMEDİ Icon_minitimePaz 29 Eyl. - 15:00 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,
O MASAL HİÇ BİTMEDİ Icon_minitimeC.tesi 15 Haz. - 13:03 tarafından DeaS

» !!!!!!!!!!!!!
O MASAL HİÇ BİTMEDİ Icon_minitimePaz 9 Haz. - 22:13 tarafından DeaSsi

» ,,,,,
O MASAL HİÇ BİTMEDİ Icon_minitimeSalı 26 Şub. - 22:58 tarafından DeaS

» ,,,,,,,,,,
O MASAL HİÇ BİTMEDİ Icon_minitimePerş. 14 Şub. - 17:11 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,,,,,,,,,,
O MASAL HİÇ BİTMEDİ Icon_minitimeC.tesi 6 Ekim - 21:54 tarafından DeaSsi

» Evetttt...
O MASAL HİÇ BİTMEDİ Icon_minitimePaz 19 Ara. - 14:22 tarafından DeaSsi

» Yaslarımın şahidi...
O MASAL HİÇ BİTMEDİ Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. - 11:55 tarafından DeaSsi

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

O MASAL HİÇ BİTMEDİ

2 posters
YazarMesaj
DeaS
Admin
Admin
DeaS

O MASAL HİÇ BİTMEDİ Empty
MesajKonu: O MASAL HİÇ BİTMEDİ   O MASAL HİÇ BİTMEDİ Icon_minitimeCuma 16 Ocak - 0:10

O’nu tanımadan çok önce kendime kabul ettirmeye çabaladığım tek şey, yalnızca olasılığıydı ve ‘neden olmasın’ konu başlıklı umuttu çabama tek tesellim. Adı neydi, neye benziyordu, ne zaman ve nasıl belirecekti yüreğimin ufkunda; en ufak bir fikrim yoktu ama eninde sonunda bir gün aynı anda aynı yerde olacağımızı ve ‘bir elmanın iki yarısı masalı’ gereğince, hiçbir zorlama olmaksızın, doğal bir çekimle, birbirimizi birbirimizle tamamlayacağımızı biliyordum. Aramıyordum, pencerelerin önünde beklemiyordum ama hazırdım çoktan kapı daha çalınmadan açmaya... HazırdımSonra... Uyumaya çalışırken, bir masal olup giriverdi uykularıma... Uyadığımda başucumdu benim...

“Gözleri okyanus bakan, çok eski bir adam tanıdım. Ceplerinde taşıyordu beş yaş düşlerimi. Yüzü güneşli bir ilkyazdı, elleri yıldızlı bir Olympos gecesi... Nefesim gibi kokuyordu nefesi ve aynı yerden kanıyorduk yara aldığımızda... Yüreği endemik bir kır menekşesi, hercâi.. varlığı epidemik bir yaz nezlesi...” diye başladı masal...

O masal hiç bitmedi!

Kardan adamın dostluğu güneş çıkana, güneşin dostluğuysa hava kararana kadardı. Büyümek, öğretmişti çocuksu denklemlerin gerçek hayatta geçerli olmayacağını. Bir yenisi, gidenin yerini doldurabiliyordu, kabullenmiştim zor da olsa... Ama sen benim beni terk etmeyen en dostum, yerini başka hiçbir varlığın dolduramadığı tek yalnızlığımsın!
İşte bu yüzden hiçbir sıfat tamlamaya, tanımlamaya yetmedi, yetmiyor seni!

DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

O MASAL HİÇ BİTMEDİ Empty
MesajKonu: Geri: O MASAL HİÇ BİTMEDİ   O MASAL HİÇ BİTMEDİ Icon_minitimeSalı 20 Ocak - 23:51

Göğsümdeki ben gibi taşırken varlığını yüreğimde... . her okuduğunda bir kez daha Benimle tanıştığın şiirleri, kırmızı kokulu dağ çileklerini, ve hazan dolu baharları güneşli deniz kenarlarını sever gibi... gerçek, içten, sebepsiz... sorsalar:Sınırsız Seviyorum seni...bitmeyecek Sevda gibi O Masal Hiç Bitmedi Sevgilim.
https://kralbolge.yetkin-forum.com

O MASAL HİÇ BİTMEDİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-