KALPLERİN FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KALPLERİN FORUMU

Harika Foruma Hos Geldiniz

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» göremediğin
DELİ SEVDAM Icon_minitimeC.tesi 13 Ağus. - 22:01 tarafından DeaSsi

» MUTLU SON YOKTUR
DELİ SEVDAM Icon_minitimePaz 29 Eyl. - 15:00 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,
DELİ SEVDAM Icon_minitimeC.tesi 15 Haz. - 13:03 tarafından DeaS

» !!!!!!!!!!!!!
DELİ SEVDAM Icon_minitimePaz 9 Haz. - 22:13 tarafından DeaSsi

» ,,,,,
DELİ SEVDAM Icon_minitimeSalı 26 Şub. - 22:58 tarafından DeaS

» ,,,,,,,,,,
DELİ SEVDAM Icon_minitimePerş. 14 Şub. - 17:11 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,,,,,,,,,,
DELİ SEVDAM Icon_minitimeC.tesi 6 Ekim - 21:54 tarafından DeaSsi

» Evetttt...
DELİ SEVDAM Icon_minitimePaz 19 Ara. - 14:22 tarafından DeaSsi

» Yaslarımın şahidi...
DELİ SEVDAM Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. - 11:55 tarafından DeaSsi

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

DELİ SEVDAM

2 posters
YazarMesaj
DeaS
Admin
Admin
DeaS

DELİ SEVDAM Empty
MesajKonu: DELİ SEVDAM   DELİ SEVDAM Icon_minitimeÇarş. 15 Nis. - 14:16

Şekli ben adı izahı sen
Eşimenendi yok görülmedi böylesi
Deli avuntum karasevdam
Dört duvarım sürgünüm telörgüm
Bir cingene dudağında
Kırkyamalı bohcam
Kar bahar arasında kardelenim
Tarlamdaki gelinciğim zarif
Dalımdaki gülüm vakur asil
Bu benim deli sevdam
Kapılardan sığmayan tutkum
Deli yürek çarpıntım
Akla ziyan düşlerle bezediğim
Kanayan hasret bitmeyen özlem
Dermansız derdim yaram
Sevdam ah benim deli sevdam
Bir öpüş ıslaklığı kadar ılık
Gözdeki ela ak tende beyaz gül sevdam
Yitik zamanlardaki hesapsız düşüm
Zirvesi buz bağlamış koca dağım
Sayısız fırtına ardından dinginliğim
Ah bu deli sevdam
Sensiz günlerin hıncı dünlere
Son şavaşımın anlamlı ganimeti
Çıkmazlarımın ulaştığı felahım
Anlamsızlıklarımın manalandığı sessiz kuytu
Ah hesapsız serseriliğim pervasız sevdam
Elleri kanrevan gözleri bağlı yalınayak
Namert diline düşmemiş adam gibi sevdam
İrkilmez baş kaldırışım sorumsuz isyanım
Ah benim deli sevdam.....

DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

DELİ SEVDAM Empty
MesajKonu: Geri: DELİ SEVDAM   DELİ SEVDAM Icon_minitimeC.tesi 18 Nis. - 8:25

Sevgilerden demet demet bahçelerimi yordu düşlerim. renklerimi uzaklara saldığım karanlıklar ağırladı. sözlerimi bir isyan faslında uyuşmuş ciğerler çoğalttı uykularında. açamadım içimi yağmurlara. geceler ağlattı. geceler hırpaladı yüreğimi. yüreğimi okşa renklendir gecelerimi ve döndür sabaha. biraz beyaz biraz da kırmızı kat. hayat yenilerken kendini beni eksik bırakma. beni bensiz bırakma.

Heyecanlarım umrumda değil. bağışladım hepsini. hayat yenilerken kendini beni eksik bırakma. beni sensiz bırakma. sessiz uykularımda sokaklarımı doğan güneşle uyandır. güneşimin doğmasına geç de olsa izin ver. benden önce tanırken kendimi, senden sonra acılarımı kaldırabilme gücünü ver. yalnızlığım gücüm. inleyişlerimi eksiltmeden dayanma kudreti sen. senden sonra da yine sende kaybolma izin ver. gözyaşlarımı isyan sayma sakın. ve içimde sana daha fazla yer ver. acısı umrumda değil, sadece dayanma kudreti sevdanla yoğrulma izni ver.

Silmesine izin verme zamanın. dalga geçseler de, kaçışlarıma yüzlerce sebep yaratsalar da her zamanki gibi pembe düşlerime umut ekmeme izin ver zaman silmesin, silemesin. varsın lekeleri olayım. varsın suçlu, hatalı, yadırganası hataları ben olayım. onur duymama izin ver KADINIM..
unutulmamaya değil ama unutmamaya izin ver.

Gözyaşlarım dinecekse sabah da olmasın. çiçeklerim sevda yaşatmaya devam etsin cesetlerinden. yaralı yüreğimi aşkın içinde canlı tut yüreğimin beklemesinde bağılılığını sorgulatmadan ruhuna dokunmasına izin ver. bırak inanayım. bırak ben kalayım senle dolu olarak. onlara da yer ver, onlara da can ver. ruhumun taşan cümlelerinde virgüller saplansa da kalmalarına izin ver.

Akıp giderken cennetim, bahşettikleri cehennemlerinde sevmeme izin ver. bırak günahlar bana, mutluluk sana kalsın. sonsuzluğumda içlerine uzayan dallarımı çiçeklerle donat. bilmesinler. beni acılara kat. beni yalnızlığa kat ama sana dokunmasınlar . saçlarımı okşa KALBİM şefkati sende bulayım. yaslandığımda korkmayıp, sevdiğimde ağır yüklerimi uzaklara götürmeyeyim. içimdesin.

Sevişirken yorulduğum yalnızlıklarımda beni bırak SEVGİLİM peşlerinde kalayım. sürünerek aşındırdığım izlerinde vaat ettikleri cennetlerinin hayalini kurayım seninle dolup seninle taşayım uzaktan bakarken hayallerime gülüşlerini duyayım. sözlerim bırak yaralı kalsın mutluluk bilmeyeyim. aşk yanlız sende anlam kazansın yanlız seninle tamamlanayım. gönlümün yatağında sabaha düşlerimle uyanayım. tuzak yollarında çağırmaları yalan bilirim. bırak tuzaklarına takılayım. kanasın kapanda sıkışan ayaklarım. çığlıklarımda bile yabancı ufuklara yolcu seslerini duyayım. bulmak kolay olmasın kavuşma olasılığı olmasa da. yalanlarına kanayım.

Seni anlatan aşklarımı masallarına mısra yaparken gözyaşlarımı yanlız sen sil bittiği yerde yeniden başlasın masallarım. zaman değişirken hüznümü düşlerine gam etme, gurbet limanlarımda yazımı mavi nazarlara yapıştır. kaybolan ben olayım çaresizliklerde. bana dayanma gücü ver. dünyasına açılan kapısında ellerimi tut ağlatan aşklarımda yağmurum ol. acılarımı içime yüklerken ruhumu okşa, çiçeklerle içine kanayayım. demet demet sunayım. beni aldatan şarkılarımda gecelerin bana seninle gülmesine izin ver, elmas tanelerim düşerken hüznüme, saçlarımı okşayarak acılarımı gizlememe izin ver. çiçeklerle kanayayım içine. ve hep güçlü kalayım ölürken bile. yeniden doğmama izin ver HASRET KALEM acılarıma dokunma, içinde kalayım. aşkın girdabında birlikte yanalım

Ruhumu sömürmeye niyetli yalanlarla değil seninle ruhunda ilelebet kalayım. kahırlarımda aşklarımla doğmama izin ver. anlatamadığım adımlarımda dışımı anlatan kırıklıklarımda anlayışlara yol verme. yolumu seninle aydınlatayım ellerini ver. gurbeti çürüt yeni acılar için vuslatı da uykulara bağışlayarak. rüyalarımın korkularına değil sen olanlarına izin ver

Zaman durduğunda hayretlerimde, ellerim tutulurken kilitlenerek heyecanımı doğur sevgiyle elvedalara değil henüz hiç bir yaratılanın ulaşamadığı doruklara birlikte tırmanmamızaizin ver. kapanan gözlerimde mavi geceleri özgür kılarak taçlandır pembe düşlerimi kahve gözlerinde olacaksam sende yok olayım. sevgiyle kanatlı acılarıma yol ver. ardından koşsun ama yetişemesin. vuslatı doluşudur zamanın. bitişidir rüyanın. düşlerimi öldürme ahireti olmasın beklemeye müsebbip evvelim ahirim sen ol. sabırsız bir sabırla insan kalmama izin ver zayıflığımı acılarıma sebep kılarak. gidişi üşütürken, daha fazla hissetmek için yoksunluğunu, zamanı durdur daha fazla sende dolayım bedenimle yaşamak zor gelirken. ruhuma ışık ver. acıma yol ver. anlattıkça eskiyen yaşananları, yaşatarak canlı tut! unutmama izin verme.hersey silinsin bir sen kal dünyada birde ben kalayım kimse hiç kimse bilmesin. bilmesinler KALBİMİN SENDE KARAR KILIP SENDE ATTIĞINI

https://kralbolge.yetkin-forum.com

DELİ SEVDAM
1 sayfadaki 1 sayfası