KALPLERİN FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KALPLERİN FORUMU

Harika Foruma Hos Geldiniz

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» göremediğin
BUZ GİBİ EKRANDA Icon_minitimeC.tesi 13 Ağus. - 22:01 tarafından DeaSsi

» MUTLU SON YOKTUR
BUZ GİBİ EKRANDA Icon_minitimePaz 29 Eyl. - 15:00 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,
BUZ GİBİ EKRANDA Icon_minitimeC.tesi 15 Haz. - 13:03 tarafından DeaS

» !!!!!!!!!!!!!
BUZ GİBİ EKRANDA Icon_minitimePaz 9 Haz. - 22:13 tarafından DeaSsi

» ,,,,,
BUZ GİBİ EKRANDA Icon_minitimeSalı 26 Şub. - 22:58 tarafından DeaS

» ,,,,,,,,,,
BUZ GİBİ EKRANDA Icon_minitimePerş. 14 Şub. - 17:11 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,,,,,,,,,,
BUZ GİBİ EKRANDA Icon_minitimeC.tesi 6 Ekim - 21:54 tarafından DeaSsi

» Evetttt...
BUZ GİBİ EKRANDA Icon_minitimePaz 19 Ara. - 14:22 tarafından DeaSsi

» Yaslarımın şahidi...
BUZ GİBİ EKRANDA Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. - 11:55 tarafından DeaSsi

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

BUZ GİBİ EKRANDA

2 posters
YazarMesaj
DeaS
Admin
Admin
DeaS

BUZ GİBİ EKRANDA Empty
MesajKonu: BUZ GİBİ EKRANDA   BUZ GİBİ EKRANDA Icon_minitimeSalı 3 Şub. - 13:31

Buz gibi bir ekranda sıcak bir merhabaydın sen , en gerçekten daha gerçektin. Rotasını, klavyeye dokunan parmaklarımızın çizdiği yolculukta aynı durakta karşılaştık biz. Sıcacık bir merhabaydın sen buz bir ekranda.
Yalnızdık, yolu yok yalnızdık, bir şekilde yalnız. Gerçek yaşam içindeki sanallığımızdan kaçıp, sanal yaşamdaki gerçekliğe soyunmamış mıydık cebimizdeki yalnızlık ağırlaşınca. Sonra çıplaklığımıza kelimelerimizi giyinmemiş miydik! Açıp tüm gizlerimizin önünü, istediğimizce özgür, dilediğimizce deli, yaşayamadığımızca çocuk, inandığımızca kendimiz, nasıl aktık birbirimize zaman içinde, kol bulmuş nehirler gibi.
Söylenememiş biriktirdiklerimizi, kırılmış umutlarımızı, bedeli ödenmiş vakitlerimizin bıraktığı fermanı, yitirdiklerimizi sormadık mı, anlatmadık mı birbirimize güvenerek! En gülünmeyecek şeylere bile gülmedik mi çocuklar gibi bir masalın içinde kahkahalarla, haytaca, tüm günün ciddiliğini fırlatıp bir kenara!
Olabildiğimizce özgür, kırabildiğimizce rahat, umursamazca katı, tüm öfkemizle, yığılan isyanlarımızın hırsını çıkarmadık mı birbirimizden, başka bir hayattan toplayıp getirdiğimiz nefretlerimizle sessiz harflerde avaz avaz bağırmadık mı!
Vurgulardaki samimiyete sığınıp, bir dost göğsü hasretiyle kelimelerimize yaslanmadık mı, sarılmadık mı birbirimize soğuk gecelerin siyah yalnızlığında, ağlamadık mı harf harf!... Yağmuru yağdırdık birlikte, güneşi doğdurduk, ayrı mevsimlerde aynı mevsimin soğuğunda üşüdük, sıcağında ısındık, paylaştık biz.
Herhangi bir günün yorgun akşamında dudağımıza değmeyen bir fincan kahvenin tadını bildik, birbirimizin sigarasını yaktık, ayrı koltuklarda yanyana oturduk, paylaştık biz. Dost ziyaretlerine gittik, alışveriş yaptık, saatleri durmuş zamanlarda sokaklarda gezdik, bilmediğimiz şehirlerin uykusuz evlerinde dünyanın uykusuz acılarını konuştuk.
Sonra uyuduk, uyandık birbirimize rüyalarımızı anlattık, paylaştık biz. En gerçekten daha gerçektik. Kelimeler yetersiz kaldığında ekranı bir kağıt parçası gibi buruşturup bir kenara atmayı, daha yakında olabilmeyi de istedik. Ama !..................
DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

BUZ GİBİ EKRANDA Empty
MesajKonu: Geri: BUZ GİBİ EKRANDA   BUZ GİBİ EKRANDA Icon_minitimeCuma 6 Şub. - 22:34

Sonra uyuduk, uyandık birbirimize rüyalarımızı anlattık, paylaştık biz. En gerçekten daha gerçektik. Kelimeler yetersiz kaldığında ekranı bir kağıt parçası gibi buruşturup bir kenara atmayı, daha yakında olabilmeyi de istedik. Ama !...

İstedik gülüm çok istedikte kim girdi aramıza hangi hoyrat el ben korkmadim hic bir engellerden dünyevi yada farkli birsey korkutamadi..

Bazi şeyleri çok geç anlıyoruz belkide gülüm şimdiyse bak yüreğimiz ne halde şimdi kim önce ölür erkeklermi peki ya gülüm ben ölürsem kim korur seni benim gibi, kim okşar saçlarını, kim seni sarar kollarım gibi, kim senin icin geceler boyu nöbet tutar sen uyurken başında kim.,kim.,kim., seni sevmek hep onur verdi bana bitanem simdi yine başım sol yanima değil inadına sağ yanıma düşüyor çoban yıldızına bakamıyorum, nasıl bakayım utanıyorum, çünki bana soracak gülün nerede ne diyeyim ona bebeğim ne söyleyeyim bu gece bi başka bakıyor çoban yıldızımız biraz öfkeli, biraz üzgün, biraz boynu bükük ne demeliyim simdi gülüm seni soruyor bana işte o yüzden başım sağ yanıma düşüyor konuşmak istesemde dilim LaL konuşamıyorum....
https://kralbolge.yetkin-forum.com

BUZ GİBİ EKRANDA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-