KALPLERİN FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KALPLERİN FORUMU

Harika Foruma Hos Geldiniz

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» göremediğin
DELİCESİNE İSTEYECEKSİN Icon_minitimeC.tesi 13 Ağus. - 22:01 tarafından DeaSsi

» MUTLU SON YOKTUR
DELİCESİNE İSTEYECEKSİN Icon_minitimePaz 29 Eyl. - 15:00 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,
DELİCESİNE İSTEYECEKSİN Icon_minitimeC.tesi 15 Haz. - 13:03 tarafından DeaS

» !!!!!!!!!!!!!
DELİCESİNE İSTEYECEKSİN Icon_minitimePaz 9 Haz. - 22:13 tarafından DeaSsi

» ,,,,,
DELİCESİNE İSTEYECEKSİN Icon_minitimeSalı 26 Şub. - 22:58 tarafından DeaS

» ,,,,,,,,,,
DELİCESİNE İSTEYECEKSİN Icon_minitimePerş. 14 Şub. - 17:11 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,,,,,,,,,,
DELİCESİNE İSTEYECEKSİN Icon_minitimeC.tesi 6 Ekim - 21:54 tarafından DeaSsi

» Evetttt...
DELİCESİNE İSTEYECEKSİN Icon_minitimePaz 19 Ara. - 14:22 tarafından DeaSsi

» Yaslarımın şahidi...
DELİCESİNE İSTEYECEKSİN Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. - 11:55 tarafından DeaSsi

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

DELİCESİNE İSTEYECEKSİN

YazarMesaj
DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

DELİCESİNE İSTEYECEKSİN Empty
MesajKonu: DELİCESİNE İSTEYECEKSİN   DELİCESİNE İSTEYECEKSİN Icon_minitimeC.tesi 27 Haz. - 22:11

Evinin Seni İçine Sığdıramayacak Kadar Dar Olduğunu Fark Edeceksin, Sokağa Fırlayacaksın, Sokaklarda Dar Gelecek Tıpkı Vücudunun Yüreğine Dar Geldiği Gibi, Ne Denizin Mavisi Açacak İçini Nede Pırıl Pırıl Gökyüzü, Kendini Taşıyamayacak Kadar Çok Büyüyecek Bi Yandanda Kaybolacak Kadar Küçüleceksin, Birileri Sana Bişeyler Anlatacak Durmadan, Önemli Olan Sağlık Yaşamak Güzel Boşver Herşey Unutulur Vs. Vs. Ve Sen Hiçbirini Duymayacaksın, Gözyaşlarınla Etrafı Göremeyecek Hale Geleceksin, Belkide Ondan Ölmesini İsteyecek Kadar Nefret Edecek, Az Sonra Kollarımda Ölmek İsteyecek Kadar Çok Seveceksin, Hep benden Bahsetmek İsteyeceksin, Ölüme Çare Bulundu Yada Yarın Kıyamet Kopacakmış Deseler, Başını Kaldırıp Ne Dedin Diye Sormayacaksın, Yalnız Kalmak İsteyeceksin Hemde Kalabalıkların Arasında Kaybolmak, İkiside Yetmeyecek Geçmişini Düşüneceksin Dakika Dakika Benimle Geçtiğin Yerlerden Geçmek İsteyeceksin Gittiğin Yerlere Gitmek, Bu Sana Hiç İyi Gelmeyecek Ama Bile Bile Yapacaksın, Biri Sana İçindeki Acıyı Söküp Atabileceğini Söylese Kaçacaksın, O Acıyı Yaşamak İçin Direneceksin, Hayatının Geri Kalanını Beni Falbini Düşünerek Geçirmek İsteyeceksin, Aksini İddaa Edenlerden Nefret Edeceksin, Herkesi Bana Benzetip Kimseyi Benim Yerime Koymayacaksın Ve Hiçbirşey Oyalamayacak Seni, İlaçlara Sığınacaksın Birkaç Saat Kafanı Bulandıran Ama Asla Beni Unutturmayan Sadece Bir Müddet Buzlu Camın Arkasından Seyrettiren, Bütün Şarkılar BİZİM İçin Yazılmış Gibi Gelecek Boğazın Düğümlenecek Dinleyemeyeceksin, Uyumak Zor Uyanmak Kolay Olacak Sabahı İple Çekeceksin, Bazende Güneş Hiç Doğmasın Diyeceksin, Ne Geceler Rahatlatacak Seni Nede Gündüzler, Ölmeyi İsteyipte Ölemeyeceksin, Düşüncesi Bile Tahammül Edilemez Bir Gerçek, Rüyalar Göreceksin Gerçek Olmasını İstediğin Rüyalar, Her Sıçrayarak Uyandığında Benim Adımı Söylediğini Farkedeceksin, Telefonun Çalmasını Bekleyeceksin Aramayamayacağımı Bile Bile, Her Çaldığında Yüreğin Ağzına Gelecek, Ağlamaklı Konuşacaksın Arayanlarla Yüreğin Burkulacak, Canın Yanacak, Hayata Dair Hiçbirşey Yapmak Gelmeyecek İçinden, Sesimi Birkezdaha Duymak İçin Yanıp Tutuşacaksın, Belki Defalarca Aradığı Günlerin Kıymetini Bilmediğin İçin Üzüleceksin Belkide, Yaşadığın Şehri Terk Etmek İsteyeceksin, Benimle Hiçbir Anının Olmadığı Biryerlere Gidip Yerleşmek, Ama ne yöne Dönsen Beni Bulacaksın Bir Umut, Benimle Birgün Biryerde Karşılaşma Umudu Bu Umut Seni Gitmekten Alıkoyacak Gel Gitlerle Yaşayacaksın, Ümitlerinin Tükendiği Yangınlar Ortasında Kaldığın Bir Anda Arkandan Bir Ses Gelsin ve ümitsizce Dönüp Bakmak, Beni Karşında Bulmak İsteyeceksin .....

https://kralbolge.yetkin-forum.com

DELİCESİNE İSTEYECEKSİN
1 sayfadaki 1 sayfası