KALPLERİN FORUMU

Harika Foruma Hos Geldiniz

AnasayfaKapıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» göremediğin
C.tesi 13 Ağus. - 22:01 tarafından DeaSsi

» MUTLU SON YOKTUR
Paz 29 Eyl. - 15:00 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,
C.tesi 15 Haz. - 13:03 tarafından DeaS

» !!!!!!!!!!!!!
Paz 9 Haz. - 22:13 tarafından DeaSsi

» ,,,,,
Salı 26 Şub. - 22:58 tarafından DeaS

» ,,,,,,,,,,
Perş. 14 Şub. - 17:11 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,,,,,,,,,,
C.tesi 6 Ekim - 21:54 tarafından DeaSsi

» Evetttt...
Paz 19 Ara. - 14:22 tarafından DeaSsi

» Yaslarımın şahidi...
Çarş. 17 Kas. - 11:55 tarafından DeaSsi

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Haziran 2018
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
TakvimTakvim
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Paylaş | 

SENSİZ İSYANLARA BİLE İSYAN EDİYORUM ... ÇOK ÖZLEDİM SENİ KALBİM

YazarMesaj
DeaSsi
Admin
Admin

MesajKonu: SENSİZ İSYANLARA BİLE İSYAN EDİYORUM ... ÇOK ÖZLEDİM SENİ KALBİM   Salı 19 Mayıs - 11:10

Gördüğüm her gölgeyi sen sanır kalbim dahası yok bu işin… Çünkü ben, seni sevdiğim sürece yaşamayı hak edebiliyorum. Seni sevmek tarifsiz bir anlatı gibi kalacak yazarların mürekkebinde.senin tarafından sevilmek böylesi bir sevgiye layık olabilmek ah sevgili çorak bir topraktan fışkıran ırmak gibi sevgin hayat veriyor kalbime sana ait olan kalbine

Sensiz Yarım kalmamdan belli değil mi? Çektiğim acıların beni kahredişi Şimdi yalnız değilsem içimdeki bu acıya benzeyen şey, ne söyler misin? Canım çok acıyor. Ama sen yine de benim için üzülme! Dert etme, kendine. Ben bu sevda yolunda sınanıyorum. Biliyorum, hiçbir engel geri döndüremez beni bu yoldan. Bastığım her toprakta sana kavuşmanın verdiği mutlulukla daha nice zorlukları aşacağım. Kendimi aşka bırakacağım, aşkına…
sana söz, sadece seni çok seveceğim…

Gönlüme, adının tüm harflerini hapsettiğim günden beri tüm sevda sözleri yetim kaldı. Sensiz anlatılmaz olmuştu sevgi. Buna hakkım var mıydı, bilemiyorum. Ama yine de seni benden uzaklaştıracak tüm sözlere, seni ne çok sevdiğimi haykırdım. Neler yapabileceğimi ispatladım… Her şeye değerdin çünkü artık kalbim sendin
her anı saklı bir alfabe yolu bu, yüründükçe aşk olan…

Şimdi her yerdesin gözlerimin gördüğü, dudaklarımın söylediği ve tenimin değdiği… Uzanıp geçerken önümden tüm saliseler, ölüm fermanımı çoktan imzalamıştım ben. Belki yaralıydım, belki çaresizdim ama bil ki hiç vazgeçmedim senden vazgeçmeyeceğim vaz geçmek yoktu bu sevgiden… Bir gülüşünle bin can geldiğini bil ve seninle var olduğumu sakın unutma! Bana uzak tek yol sensizlikken, gözlerimden kaçırma hasret gittiğim kahve gözlerini…

Tek yoksulluğum sensin. Kaybedişim, umudumu yitirişim de… En büyük kazancin Zenginliğimde de sensin Harun ne yapsin nasıl kıskanmasın seni Kazanmakla ediğindiğim Zenginliğin Heybetinden. Yani yine senin sevginle, aşkınla… Bak gördün mü? Yine muhtacım sana. Yine “sen” ve hep ”sen”, sadece yüreğime yaşama sevinci veren. Bedenim hiç bu kadar bir başkası olmamıştı. Seni tanımadan önce, hiç inanmazdım aşka. Şimdilerde her “seni seviyorum” deyişte, mutluluktan mutluluğa koşuyorum. Hepsi sayende… Seni seviyorum, en derinlerimden.

Seninle vuruldum. Her kurşunda yüreğime akıttım seni. Aşkı, yaşamayı, mutluluğu hep sen bildim. Bir gün bile ah etmedim, isyanım sözlerimden taşmadı hiç! Kırılmadım, kızmadım ve asla yorulmadım. Çünkü biliyordum, sen vardın hep içimde. O eşi benzeri bulunmayan tarifsizliğinle… Özeldin, güzeldin; ne de olsa yüreğimdeki aşktın! dilimden dökülen isyanlarda bile ismin sana olan aşkım kazılı..
(sevdiğim sevdikçe, sevmeyi sevdirenimsin…)

Sevgilim, seninle biraz dertleşmek istiyorum. Biliyor musun, yalnızlık yolculuğunda ilerliyordum. seni tanımadan önceki hayatımdan geriye kalan koca bir boşluk olduğunu, senden ayrı kaldığım zamanlarda anladım. Sahi yaşım kaç benim? Sensiz kaç yaşındaydım? Seni hak etmek için bunca yıl beklediği için artık kendimi de seviyorum en çok yine seni seviyorum, kendimden de öte… Ve belki her şeyden çok yine seninle yaşıyorum hayatı. Hiç itirazım yok buna. Her şey geçiyormuş da galbim geçmeyen tek yine sensin

KALBİM KALBİN OLMADAN NASIL YAŞASIN HANİ DEMİŞTİM YA SEVGİLİ..SENİ SEZERYANLA ÇEKİP ALIRIM YAŞADIĞIN ŞEHRİN RAHMİNDEN

SENİ SEVERKEN CEKİLEN ACIDA BİLE AŞKINI HAYKIRIYORUM OLSUNDA SON TEK GÜNÜM TEK SANİYEM SENİN YANINDA SEN KOLLARIMDAYKEN OLSUN SEVGİLİMMMM

SENİ ÇOK SEVİYOR ÇOK ÖZLÜYORUM AYNIM.. HER AN BİR ÖLÜM SENSİZLİK OKYANUSUNDA VE BEN AN BE AN ÖLÜYORUM YÜREK SIZIM..KALBİN ÖLÜYOR SEVGİLİ ÖLÜYORUM...

Kullanıcı profilini gör http://kralbolge.yetkin-forum.com

SENSİZ İSYANLARA BİLE İSYAN EDİYORUM ... ÇOK ÖZLEDİM SENİ KALBİM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alt Forum Ekleme Yapamıyorum...
» yönetmen giriş yapamıyorum
» Forumuma Giriş Yapamıyorum
» menü altına dil seçeneği ekledim kaldıramıyorum..
» YetkinReklam'da Konu Acamıyorum