KALPLERİN FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KALPLERİN FORUMU

Harika Foruma Hos Geldiniz

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» göremediğin
SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME Icon_minitimeC.tesi 13 Ağus. - 22:01 tarafından DeaSsi

» MUTLU SON YOKTUR
SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME Icon_minitimePaz 29 Eyl. - 15:00 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,
SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME Icon_minitimeC.tesi 15 Haz. - 13:03 tarafından DeaS

» !!!!!!!!!!!!!
SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME Icon_minitimePaz 9 Haz. - 22:13 tarafından DeaSsi

» ,,,,,
SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME Icon_minitimeSalı 26 Şub. - 22:58 tarafından DeaS

» ,,,,,,,,,,
SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME Icon_minitimePerş. 14 Şub. - 17:11 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,,,,,,,,,,
SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME Icon_minitimeC.tesi 6 Ekim - 21:54 tarafından DeaSsi

» Evetttt...
SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME Icon_minitimePaz 19 Ara. - 14:22 tarafından DeaSsi

» Yaslarımın şahidi...
SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. - 11:55 tarafından DeaSsi

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME

2 posters
YazarMesaj
DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME Empty
MesajKonu: SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME   SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME Icon_minitimePaz 17 Mayıs - 0:39

Saçlarını Kor alev gibi Sal yüzüme
Bu sevda aklımı baştan alalı Bir hırçın denizim
Deli dalgalı Bir Yunus ol göğsü pul pul kınalı
Gözlerime birer birer dal bugün
İç çekelim kör düğümlü yollara

Ya benim ol ya benimle öl bugün
Hıçkıralım boşa geçen yıllara
Yanağımı kirpiğinle sil bugün Teller bir bir koptu,
Paramparça sözler Dört duvar içinde esiyor
Poyraz sensiz gönlüme ne söylesen az

Saçlarının kokusu sinsin bedenime
İç çekelim kör düğümlü yollara
Ya benim ol ya benimle öl bugün
Hıçkıralım boşa geçen yıllara
Gözlerimi yanağınla sil bugün

Ya başlayıp yeni baştan sevdaya
Yanakların pençe pençe gül bugün
Kıralım kalemi nankör dünyaya
Ya başlangıç ya son olsun gel gülüm

https://kralbolge.yetkin-forum.com
DeaS
Admin
Admin
DeaS

SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME Empty
MesajKonu: Geri: SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME   SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME Icon_minitimePtsi 18 Mayıs - 22:58

Yine sensiz sessiz bir gecede yağmur var bu şehirde. Gözlerinin içine bakarken gülen gözlerim gecenin bu kör vaktinde boşluğu seyrediyor. Gözlerim hala gidişini seyrederken takındığı tavrı sürdürüyor. Hala buğulu, hala telaşlı, hala çaresiz, hala başıboş... Hayat ışığının yandığı gözlerim bugünlerde oldukça sönük.
Yanıyorlar sevgili, ağrıyorlar, ağlıyorlar... Yanaklarımdan yine damlalar süzülüyor. Yüzümde garip bir hüzün, karşımda gülümseyen resmin... Yanaklarım ıslak, gözlerim dolu dolu... Gözyaşlarımı yine özgür bıraktım sevgili, yağmurun yıkadığı bu şehirde, evimin balkonunda.

Sensizliği düşündüm bir an, sensiz geçen iki haftayı. Ne de acımasızmış meğer hayat. Ne kadar da çile meraklısıymış aşk. Ne çok hüzünbazmış sevenler, sevdalılar. . Sonsuzluğa uçup gitmek isterdim sevgili. Sadece seninle olacağım sonsuzluğa. Senin ve benim olmadığı sadece ve sadece bizim olduğumuz bir yere...

Yağmurun bu şehri ıslattığı gibi gözyaşlarım yanaklarımı ıslatıyor. Yavaş yavaş, incitmeden indiriyor damlalarını. Gözlerim yanıyor sevgili, içim kanıyor...Eskiden canım sıkıldığı zaman, kafamı dinlemek istediğimde, yalnız kalmaya ihtiyacım olduğunda yürüyüşe çıkardım. Yürürdüm yürürdüm yürürdüm... Saatlerce yürürdüm. Dinlenmeden, soluklanmadan yürürdüm ve düşünürdüm. Attığım her adım içimdeki sıkıntıdan bir parça koparır gibi gelirdi bana.

Şimdilerde hayat sıradan, monoton... ağlayan gözler, hüzünlü bir yüz ve yalnız bir kalp. Bugünlerde kendimi ölmüş hissediyorum. Ölmüşüm ya da ağır hastayım veya bir kaza geçirmişim ağır yaralıyım. Sevenlerim, ailem başımda toplanmış çaresiz gözlerle bana bakıyorlar. Ellerinden bir şey gelmemesinin hüznüyle bakıyorlar bana. Dudaklarımdan güçlükle bir iki kelime dökülüyor. Dökülen her kelimede sen varsın sevgili. Gözlerimi zorlukla aralıyorum. Yanıbaşımdasın, ellerimi tutuyorsun. Sevgili, gelmek için ölümümü mü bekliyorsun? Eğer onu bekliyorsan biliyorsun ki o çok yakın...

Bu şehre yağmur yağıyor. Biz yürüyemiyoruz. Seninle yağmurda yürümeyi özledim sevgili. Islanmayı, başımdan aşağıya doğru hızla inen yağmur damlalarını, o yağmurda bana sımsıkı sarılışını,öpüşünü...... Seni özledim sevgili...

Yıldızsız ıssız bir gecede
Yağmur var bu şehirde
Seni seviyorum.. Sensizken bile.....!

SAÇLARINI KOR ALEV GİBİ SAL YÜZÜME
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-