KALPLERİN FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KALPLERİN FORUMU

Harika Foruma Hos Geldiniz

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» göremediğin
HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME. Icon_minitimeC.tesi 13 Ağus. - 22:01 tarafından DeaSsi

» MUTLU SON YOKTUR
HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME. Icon_minitimePaz 29 Eyl. - 15:00 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,
HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME. Icon_minitimeC.tesi 15 Haz. - 13:03 tarafından DeaS

» !!!!!!!!!!!!!
HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME. Icon_minitimePaz 9 Haz. - 22:13 tarafından DeaSsi

» ,,,,,
HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME. Icon_minitimeSalı 26 Şub. - 22:58 tarafından DeaS

» ,,,,,,,,,,
HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME. Icon_minitimePerş. 14 Şub. - 17:11 tarafından DeaSsi

» ,,,,,,,,,,,,,,,,
HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME. Icon_minitimeC.tesi 6 Ekim - 21:54 tarafından DeaSsi

» Evetttt...
HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME. Icon_minitimePaz 19 Ara. - 14:22 tarafından DeaSsi

» Yaslarımın şahidi...
HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME. Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. - 11:55 tarafından DeaSsi

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME.

2 posters
YazarMesaj
DeaSsi
Admin
Admin
DeaSsi

HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME. Empty
MesajKonu: HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME.   HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME. Icon_minitimeSalı 3 Mart - 23:31

Umuda sırt çeviren yüreğim,artık yüzünü bahar kokulu çiçeklere döndü..Kendi kabuğumda yaşlanmaya hazırlanırken ben,hangi tılsımla dokundun da yüreğime, kanatlanıp uçtu gönlüm...

Bundan önceki duygularımın adını koyduğumu sanırken,yanlış isimlere yolculuktaymışım meğer...SEN ömrüme merhaba dediğinde anladım...

MERHABAM , umudumun yoldaşı , karanlığımın aydınlığı..Sanadır cümlelerimdeki fırtınalar , sanadır kağıtlara düşen sevdalı damlalar..

Yüreğinin en derininde sakla satırlarımı , yüreğinin en kuytusuna göm gözlerimin mutluluk selini...

Senden önce yalan yanlış yaşanmışlıkların gölgesinde kaybolmuşum..Senden önce kenarı köşesi örselenmiş duygularla boğuşmuşum..

Oysa ki ,

Sevda senmişsin , yürek sen..Emek senmişsin , umut sen ..

Şimdi tüm mevsimleri seviyorum..Ayaz geceler üşütmüyor artık bedenimi,geleceğin kaygısı lekelemiyor düşlerimi.. Bana uzattığın o tertemiz sevgiyle tutundum ben HAYATA..

Şimdi beni düşündüğünden emin olduğum geceyi adımlarken, şükrediyorum seni bana beni de sana yazan YARADANA..
https://kralbolge.yetkin-forum.com
DeaS
Admin
Admin
DeaS

HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME. Empty
MesajKonu: Geri: HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME.   HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME. Icon_minitimeÇarş. 4 Mart - 1:13

Yarı uyanık uykularda nefessiz

karanlığa söyledim seni ben,

sen uykunun en derinindeyken.

âh sevgilim

bana uçurum kenarlarında açmak yazılı

dikenlere tutunmak

ayağımın altından kayarken toprak.

ellerim ondan yaralı

kalbim gibi

bak.

sen hiç

uyanıyor musun ağlayarak

kulaklarında sesim

nefessiz sıçrayarak?

dün gece seni gördüm düşümde

düşümde düşündeydin

benimle o evdeydin

gözlerin önünde

kalbin ellerindeydin.

ağlarken içimde bütün sesler

ayrılığa teselliydin.

sen hiç

düşünde görüyor musun

ıslak yanaklarımı

ve ellerimde mürekkebi dağılmış

bu ıslak kağıtları?

....

okuyor musun sevgilim?

kalbine gönderdim yazdığım mektupları.

HANGİ TILSIMLA DOKUNDU ELLERİN YÜREĞİME.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-